Selulit.org

Hakkımızda

Selulit.org; hanımlarda yaygın olarak görülen selülit problemine pratik çözümler sunmak ve klinik tedaviler hakkında ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla 2017 yılında projelendirilmiştir. Site içeriğimiz tamamen akademik seviyede makale ve uzman tavsiyelerinden ibarettir. Selülit sorununa çözüm bulmak, evde uygulayabileceğiniz yöntemler, bitkisel tedaviler ve operasyonel çözümler için site içeriğimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Sizler de değerli yorumlarınızı ve selülit problemini giderme sürecinde yaşadığınız tecrübeleri sitemizde paylaşabilir, aynı problemi  yaşayan okurlarımızı yönlendirmek üzere bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Vizyonumuz

Selülit probleminin giderilmesinde etkili güncel uygulama ve tedavileri ziyaretçilerimizle buluşturmak.

Misyonumuz

Yaygın bir problem olan selülit hakkında çözümler sunarak okurlarımızın beklentilerini karşılamak, yayın yaptığımız alanda kalıcı ve otoriter bir konuma yükselmek.

Site içeriğimiz selülit tedavisi ve belirtileri hakkında araştırma yapan kişilerin faydalanması için hazırlanan araştırma yazılarından ibarettir. Yazılarda sunulan genel bilgiler kesinlikle tedavi niteliğinde olmayıp, doğruluğu garanti edilmemektedir.