Selulit.org

Tıbbi Sorumluluk Reddi

Site içeriğimiz selülit sorunu olanların ve selülit rahatsızlığı hakkında araştırma yapan kişilerin faydalanması için hazırlanan araştırma yazılarından ibarettir. Yazılarda sunulan genel bilgiler kesinlikle tedavi niteliğinde olmayıp, doğruluğu garanti edilmemektedir. Hastalığınız ile ilgili kesin teşhis ve tedavi yöntemi sadece doktor muayenesi ve belirli klinik testler neticesinde belirlenir. Bu durumun hassasiyetini tüm okuyucularımıza vurgulamak isteriz. Bazı yazılarımızda sunmuş olduğumuz “evde pratik tedavi yöntemleri”, genel hasta yorum ve tavsiyeleri doğrultusunda derlenmiştir. Bu tip uygulamaları lütfen doktorunuza danışmadan denemeyiniz.

Sitemizi ziyaret eden herkes yukarıdaki uyarıları okumuş ve anlamış olarak kabul edilir. Aksi bir durumda kesinlikle sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Anlayışınız için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Site içeriğimiz selülit tedavisi ve belirtileri hakkında araştırma yapan kişilerin faydalanması için hazırlanan araştırma yazılarından ibarettir. Yazılarda sunulan genel bilgiler kesinlikle tedavi niteliğinde olmayıp, doğruluğu garanti edilmemektedir.